ŠVÝCARSKO - stáž ve Stálé misi ČR při Úřadovně OSN

středa 22. listopadu 2017, 09:35 - Text: -kh-

Stálá mise ČR při Úřadovně OSN a ostatních mezinárodních organizacích v Ženevě umožní vybranému zájemci stáž na svém politickém úseku s primárním zaměřením na oblast lidských práv, resp. na jednání Rady pro lidská práva a dalších lidskoprávních mechanismů OSN, a dále dle aktuálních potřeb stálé mise, včetně humanitárních záležitostí či zdravotnictví.

Požadavky na uchazeče: výborná znalost angličtiny, výborné komunikační a analytické schopnosti a zahraničně politický přehled. Konání stáže se předpokládá v délce minimálně 3 měsíců v první polovině roku 2018 (předběžně od poloviny února do konce června).

Platnost nabídky je 05/12/2017. Studenti necht se k tomuto termínu hlásí na email adresu marie.rakova@upol.cz s přiloženým CV a motivacnim dopisem v EN. Vybraný student obdrží od UP stipendium ve výši 15 000 CZK/měsíc plus cestovní pojištění.