Univerzitní zimní a letní programy

Po dobu více než 30 ti let organizuje Univerzita Palackého v Olomouci (UP) různé druhy letních škol na úrovni kateder i fakult. V posledních letech nabízí Zahraniční oddělení RUP také prvotřídní univerzitní letní a zimní programy, které svým obsahem vyvažují mezinárodní zkušenost a vynikající akademický program pro studenty z celého světa.

Univerzitní letní programy

Rádi byste si rozšířili své obzory a cestovali? Chcete poznat nové lidi z různých částí světa a naučit se něco nového? Potom je tato letní škola pro vás ta správná volba!

Univerzitní zimní programy

Kromě letních programů, organizuje Zahraniční oddělení také zimní školy. Od roku 2018 pořádá Zahraniční oddělení ve spolupráci s Právnickou fakultou různé zimní školy, jako jsou “Winter School of Leadership” nebo “Winter School Central Europe: European Integration“, v rámci kterých se účastníci dozvídají vice o globálním vedení, historii České Republiky v kontextu Evropské Unie a dalších tématech. Přidanou hodnotu zimních škol představuje kouzelná zimní krajina Olomouce a jejího okolí.

Program zimní školy zahrnuje výlety:

• Praha
  • Vídeň
  • Dolní Morava

Součástí zimní školy budou i další výlety a zajímavé aktivity v blízkosti Olomouce.

Shrnutí:

• Délka: 2 týdny
  • Počet kreditů: 4 ECTS
  • Cena: 700 EUR
  • Zahrnuje ubytování na vysokoškolských kolejích Univerzity Palackého v Olomouci.

Pro bližší informace kontaktujte:

Další univerzitní krátkodobé programy

Mimo zmíněné univerzitní letní a zimní školy, organizuje Zahraniční oddělení RUP také další krátkodobé programy s různým zaměřením.