AIA - POLSKO/BULHARSKO - výběrová řízení na stipendijní pobyty

Ilustrační foto: Brooke Cagle, Unsplash.com
úterý 8. leden 2019, 23:07 – Text: -sb-

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme upozornit na aktualizovanou nabídku stipendijních míst na základě mezinárodních smluv.

Polsko nabízí 12 míst na letní kurzy polského jazyka a kultury pro polonisty (případně studenty oboru středoevropská studia se zaměřením na polštinu) a pro VŠ učitele polského jazyka, 80 měsíců studijních či výzkumných pobytů pro studenty BSP, MSP a DSP, 40 měsíců pobytů pro studenty polonistiky a 30 měsíců studijních a výzkumných pobytů pro akademické pracovníky. Termín odevzdání přihlášek je 22. ledna 2019.

Zároveň Vás informujeme o vypsání dodatečného výběrového řízení na obsazení 5 míst na letní jazykové kurzy v Bulharsku pro studenty a učitele VŠ. Termín odevzdání přihlášek je 31. ledna 2019.

Obecné informace k výběrovým řízením na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv naleznete zde: https://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/44_mezinarodni_smlouvy-vyberova-rizeni/.

Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Zdroj: Akademická informační agentura