ČÍNA - Zimní univerziáda v Charbinu

úterý 12. června 2018, 18:35 - Text: -sb-

V Charbinu (Harbin) v severovýchodní Číně se v termínu od 2. do 8. prosince 2018 bude konat zimní univerziáda pod názvem The 2nd China-CEEC University Winter Sports Carnival

Univerziáda je určena pro sportovce z Číny a zemí střední a východní Evropy, a to jak pro týmy, tak i pro individuální sportovce. Mezi sporty zastoupenými na univerziádě budou alpské lyžování, snowboarding a curling. Organizátory jsou čínské ministerstvo školství a Čínská federace universitních sportů.

Čínská strana uhradí účastníkům pobytové náklady v Číně (ubytování, stravování, místní doprava), cestu tam a zpět nehradí.

Přihlášku je třeba potvrdit do 30. června 2018, dále je třeba zaslat seznam účastníků do 15. srpna 2018.

Bližší informace:

Případné dotazy prosím směrujte na adresu: zln@fusc.org.cn

Zdroj: Dům zahraniční spolupráce